İstanbul/ Fatih Hayvan Hastanesi

Duman14

Merhaba arkadaşlar burda size iyi bir şeyden bahsedeceğim İstanbul Fatih'te itfaiyenin arkasında surların önünde bir hayvan hastanesi var veterinere de o hastaneyede götürdük annem hastaneyi daha çok beğendi sadece hayvanlara özel bir hastane çok temiz ve doktorlarıda iyi bugün kedimi götürdüm hani umursamaz değiller nazik davrandılar ilgiliydiler tavsiye ederim fiyat bakımından iğneler genellikle 50 tl oluyor hani hastalık iğneleri grip falan ama aşıların fiyatını tam olarak bilmiyorum yani ilgilenen ve yakın civarda arkadaşlar varsa tavsiye ederim detaylı bilgiyi internetten bulabilirsiniz ayrıca birazdan kedimle ilgili bir post atıcam yardımcı olursanız sevinirim :)

2 CEVAP

Queeninannesi

Kesinlikle katılıyorum süper hastane :)

Kedifuli

kısırlaştırma için randevu gerekiyor mu arıyorum ama ulaşamıyorum ve ücreti biliyomusunuz götürsek hemen yaparlarmı 2 tane erkek kedim var sokak kedisi yardımcı olurmusunuz ?