Bütün Gün Uyudu

Duman14

Kedim duman bugün iğne yedi eve gelince mamasını yedi ama saat 16:30 dan beri şuana kadar aralıksız uyudu yorulmuştur dedim hani uyandırmaya çalıştım biraz dolaşsın açılsın diye ama kalkmadı çok uyudu yaklaşık 5 saat daha önce bu kadar uyumamıştı ya da en azından kalkıp biraz oyun oynayıp geri yatmıştı doğal mı kendi haline mi bırakayım??

2 CEVAP

Blackone

Merhaba,ateşi olabilir. Her iğneden sonra olan bir şey halsizlik falan bunlar görülecek şeylerdir. Endişelenmenize gerek yok:)

Queeninannesi

İğneden dolayıdır büyük ihtimalle ateşi felanda olabilir normaldir bunlar :)