Kedi Sakinleştiricileri

Elviss

Merhaba arkadaşlar temmuzda 2 yaşına girecek dişi kedim var. Kedim çok agresif bir kedi ve sevmediği şeyleri yaparken çok zorlanıyorum. tırnaklarını kesmek taramak ve yıkamak gibi. Daha öncesinde minyon bir kedi olduğu için kolaydı ancak şuan çok büyüdü ve yaralanmadan bu işlemleri tamamlayamıyorum. Acaba bildiğiniz kedimi sakinleştirip hareketlerini ağırlaştıracak bir şeyler önerebilir misiniz. kedime zarar vermeyecek. daha öncesinden atarax veriyordum ama kedime ters etki yapıp daha da hareketlenmesine sebep olunca 1 kere kullandıktan sonra vermedim.

1 CEVAP

mebekmez

Size yardımcı olurmu bilmiyorum çüünkü bizde tarama tırnak kesme gibi sorunlar olmuyor çok şükür . Ama sorun olsa idi; dikkatlerini dağildiğı anlar var.. Mesela bizimki balkona çıktığında etraftaki ses ve hareketleri takip ederken daha sakin oluyor o sıralarda denerdim.