Kısırlaştırıldıktan Sonra Ağızdn Köpuk. Acill!

aycacetin2472

Arkadaslar yakin zamnda akrabamız sayfadan kedi sahiplendi kediyi. Kisirlastirdilar sonra verdiler yani kisirlastirildiktan 1,2 gun sonra aldilar kedi. Erkek tekir. Hicbirsey yiyemiyor. Icmiyor agzindan kopuk. Akiyormus. Narkozu nasıl atacak vicudundan yattigi yerden kalkamiyormus. Nedeni ne acaba. Acil cevp verin lutfen

Kalın Yazı

2 CEVAP

Queeninannesi

Hemen veterinere başvursunlar köpük gelmesi normal değil

fatmatina

Kesinlikle veterinere başvurulsun.ancak benim anlamadığım erkek kediyi kısırlaştırma işlemi için 1-2 gün klinikte tutmak ve o derece ağır narkoza maruz bırakmak neden?benim bildiğim erkek kediler aynı gün ayaklanıyor hatta birkaç saat sonra kendine geliyor eski haline dönüyor hiçbir sıkıntı çıkmamalıydı:(yapan veteriner işinin ehli miymiş?