Bozita Beni Yanılttı Mı?

Gofretsla

Arkadaşlar BOZİTA hakkında iyi şeyler duydum
İçeriğinde zararlı olarak sadece pancar ve mısır olduğunu okudum sonra mamanın arkasında yazan içerikte şöyle yazıyordu
Buğday, tavuk eti (% 10,00 taze tavuk eti), pirinç, et ve kemik unu, kurutulmuş somon, kemik yağı, domuz eti unu, mısır tohumu, kurutulmuş pancar posası, hidrolize tavuk, kurutulmuş yumurta, mineraller, hindiba inülini (% 0,63), maya, kuşburnu tozu (% 0,25).
Benim kötü bulduğum tarafı
İlk ibaresinin et olmaması
Et oranının %10 olması
Pirinç
Pancar
Arkadaşlar kullaniyormusunuz? Nasıl bir mama böyle 4-5 ay ya da daha fazla kullanan varmı? Lütfen beni aydınlatın. Mamayı sipariş verdim gelecek 3 güne ( ******dan arkadaşımda alışveriş yapıyordu sonra gelmedi 2 ay bende endişelendim BOZİTA ******da yok)
LÜTFEN BENİ AYDINLATIN:(

13 CEVAP

Puppy730

Sizi baya bir yanıltmış.

ilanekle

% 10 oranında etin olması pek hoş değil vede pancar . Kullanmadım ama madem sipariş verdin bitene kadar kullan gene icine biraz et katabilirsin. Köpegin beyenmezse veya icine sinmezse sokak hayvanlarına ver zaten sokak hayvanları çöpten ordan burdan pek hoş olmayan şeyler yiyiyor.

polo

ben bir süredir poloya bozitafellini outdoor mamayı hills ile karıştırıp veriyorum hareketsiz ve oyun oynamayı sevmedigi için dengeli bir karışım oldu hiç tüy sorunumuz kalmadı tuvalet rutini baya yolunda iştahıda neşeside yerinde şimdi bozita hassas kediler için olan geyik etliyi spariş ettim yine karıştırıcam bakalım umarım aynı düzeydedir yorumlar çok iyi çünkü

aycacetin2472

Orda domuzla ilgili bsy diyor o neyin nesi.

Gofretsla

Aycacetin domuz etini kemigiyle un haline getirip mamaya koyuyorlar
Şimdi 9 kglik aldım en azından 1 yaşına kadar kullandım en uygun ve güvendiğim mama bu şu an 115 TL verdim 200tlden inmiş?
Aslında ROYAL CANİN kullanıp yıllarca sağlıklı kalan hayvan var bende kullandım nasıl olur 1 yaşına kadar (1 yaşında PROFİNEA geçmeyi düşünüyorum çünkü yavru köpek mamaları profinenın 180-350 TL arası
Bence sağlık sorunuyla ilgili bir şey olmaz s
Sizdede olmaz mı?

Gofretsla

Yok önemli değil klavyeler çok farklı çeviriyor:) saçma sapan işte:)
Arkadaşlar teşekkür ederim kullanacağım mama profine zaten indiimdeydi 100tlde sokaktaki kuzularima bağış yaparım artık bozitayıda. Şimdi söyledim Yardımlarınız için çok teşekkür ederim:)

Yavruluğunun güzel bir mamayla geçmesine özen gösterin. Bozitanın içeriğine bakarsak kullanmak mantıksız. En azından 15-18 aylığa kadar super premium bir mama kullanın derim. Profine, Brit Care, Tow gibi bir alt kalite mama da Bozitadan çok daha iyidir.

Gofretsla

Neden bahsediyorsunuz hanımefendi? Bu benim sorum neden kendiniz gibi gösterdiniz?

Gofretsla

Bu arada kullandım kelimeleri yerine kullansam olacak
Sizdede yerine sizcede

Blackone

Bence 1 yaşına kadar birşey olmaz kullanın ne olabilirki? royal canın konusunda haklısınız

Blackone

TOW alt kalite değil ki? %85 et oranı,sebze meyveler
Gayet kaliteli bir mama
Tamam ben bozita kullanacağım

Blackone

Cevaplarınız için teşekkür ederim

Blackone

Pardon ah şapşal klavye!!!!!
Sokak hayvanlarına BOZİTA kullanacağımı yazdım ama klavye ne yapmış?:) Saçmalık
Cevaplarınız için bende teşekkür ederim yazdım ama de kelimesi herşeyi mahvetmiş
Lütfen kusura bakmayın:(