Kedim İçim Taşıma Çantası Almak İstiyorum. Bez Olan Mı Kafes Şeklinde Olan Mı Daha Kullanışlı?

GarfiE

Kedime taşıma çantası alıcam ama bez çanta mı kafes olan taşıma kabından mı almam gerekiyor yardımcı olursanız sevirim

1 CEVAP

Elviss

açıkcası kafes şeklinde olanları daha rahat kullanacağınızı düşünüyorum . ben kedi kedime kafes şeklinde aldım içine minder koydum içinde uyuyor canı isterse içinde oyuncağıyla . sadece vet götürmek için kullanırsanız taşıma cantasını ona her girdiğinde vet gidiyorum sanıp stres yapmasın diye öyle yapmıştım şimdi ise hem taşıma için hemde ev olarak kullanıyor. çokta mutlu tavsiye ederim :)