Arkadaşlar Çok Önemli

balinannesi

Merhaba arkadaşlar dün kedimi sevdim daha sonrasında elimde kan gördüm kendimden sandım elimde çizikler vardı ama daha sonra farkettim ki kedimin dişi çıkmış daha 5 aylık kopmuş daha doğrusu yerde buldum dişi hiç ağlamadıda ne olduğunu anlamadım veterinere götüreceğim çok ısırarak oynuyor acaba oynarken mi koptu veya sert bişeyi ağzına aldı da öyle mi oldu bilmiyorum fotoğrafını da koyucam üstteki büyük dişinden biri bi sıkıntı olur mu tekrar çıkmaz galiba bilemiyorum çok üzüldüm şu anda

6 CEVAP

balinannesi

Çok teşekkür ediyorum size :) evet birbirimize çok bağlıyız gençlik hastalığı atlattı o hastayken hiç yanından ayrılmadım ve gözümü bile kırpmadım taa ki o gece koynuma gelip yatıp mırlayana kadar onun iyileştiğini anlayana kadar. O günden itibaren birbirimize daha çok bağlandık.. Onun sağlığı benim için çok önemli her hayvansever için olduğu gibi bu yüzden de bu açıdan bana yardımcı olduğunuz için minnettarım :)

dollfacepersian

Yavru kedilerin aynı insanlar gibi süt dişlerinin dökülüyor. Durum buysa endişe etmenize gerek yok. Her bebek kedi de olan bir durum. Yanlış hatırlamıyorsam 6 aylık gibi biten bir durumdu

dollfacepersian

Büyük ihtimalle öyledir ama veterinerinize sormanızda fayda var.
Kanaması durmuşsa sorun yoktur bence. Kedinizin davranışlarında bir sorun var mı?

balinannesi

Hiçbir sorun yok çok mutlu her zamanki gibi enerjik meraklı ve sıcakkanlı o kadar çok bi kanamada olmadı elimde bir kaç bölgede vardı o da beni çok öper yalar elimi falan o yüzden geldi sanırım daha sonra hiç ağzında vs görmedim kan yine de sorarım ben dediğiniz gibiyse süt dişi gibi duruyor çok teşekkür ederim yardımlarınız için ilk kedim bu yüzden çok bilgili değilim açıkçası edinmeye çalışıyorum :)

dollfacepersian

Çok sevindim iyi olmasına. Sizle olan bağı çok tatlıymış.
Herhangi bir konuda sorunuz olursa bana sorabilirsiniz,bilgim yettiğince yardımcı olmaya çalışırım:)

balinannesi

Cidden öyleyse çok rahatladım çünkü çok üzüldüm görünce birşey olacak diye korktum sesi soluğuda çıkmayınca çok anlayamadım