Lepistes Haftada 1 Gün Aç Bırakılmalımı ?

Aiden

Anket

Evet
(10 oy)
Hayır
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Lepistesler haftada 1 gün sindirim solunumu için aç bırakılmalımı ?

6 CEVAP

Blackone

Evet bırakın:) çok iyi olur hatta o gün aç bırakmak yerine bezelye ve marul verebilirsiniz:) yıllardır Lepistes besledim.Merak ettiğiniz herşey dahil sorabilirsiniz:)

Cigdemm

Blackone ye katiliyorum 6 7 yaslarindan itibaren her zaman bi akvaryumum olmustur bu konuda sormak istediginiz bisey olursa sorabilirsiniz ;)

Shewky

Akvaryumum olsun istemişimdir hep ama şu akvaryum suyunu değiştirme işi gözümü öyle korkutuyor ki bir türlü cesaret erdemiyorum :(

Cigdemm

Suyunun kirlilik oranina dikkata almalisin cok kirlenmesini beklemenlmeni tavsiye ederim ben lepistesler narindin o yuzden suyun tamamini degistirmemeliyiz yari yariya bir oranla 3 gun dinlenmis veyatta hazir suyla ki hazir su bana gore daha iyi degisimi yapabilirsin

Gofretsla

Tabii
Ben hep uyguluyordum baliklarima hemen yazayım
Dana karaciğerini temizleyip kanını akıtıp onların ağzına alabileceği kadar ufak kesin yarım diş sarımsak fazla bile gelebilir
Ispanak,maydanoz ve marul bunları rondodan geçirip balıklarınıza verebilirsiniz moliler,vatozlar ve Lepistes kere göre bir tarif veterinerimden almıştım:) yanlız pul yemeden biraz ağır dibe cokuyor hemen

Aiden

peki o zaman bana ev yapımı lepisteslerime verebileceğim yem tarifi verirmisiniz.