Önerebilceğiniz Bakım Kremiii

serry

Köpeğimin patilerinde çatlak yarıklar oluşuyor, çatlakları gidermek için ne önerirsiniz?

2 CEVAP

Gofretsla

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-kedi-ve-kopek-pati-koruyucubakim-kremi.html?gclid=CjwKEAiA8JbEBRCz2szzhqrx7H8SJAC6FjXXIdifvyIzVvxefx1o8fYEKsjJM8s_WHvdxcfYZ8j3ohoC8-Xw_wcB
Petlebiden bunu alıyorum. Açıklamayı okuyabilirsiniz. Çatlaklara pek iyi gelmesede daha fazla olmasını önlüyor kesinlikle öneriyorum.:)

dollfacepersian

Naturalis Adrayms 'in pati kremi var diye hatırlıyorum. Tamamen doğal bir marka. Bakın isterseniz