Kedide İştahsızlık

nildogcat

Veterinerimize sorduğumuzda mamadan sıkılabileceğini söyledi ve pro plan junior dan pro plan delicate'e veteriner gözetiminde geçtik fakat kedim bunuda yemiyor.İnternetteki bazı kaynaklar dişi kedilerdeki kızgınlık döneminden olabileceğini yazmışlar.Yaş mamaya hayır demeyen kedi onun bile çeyreğini yiyip bırakıyor.SİZCE NEDEN OLABİLİR VE NASIL ÇÖZEBİLİRİZ?

5 CEVAP

Gofretsla

PROPLAN çok kötü eğer Hills PROPLAN royal canınden vazgeçmem diyorsanız ROYAL CANİN kullanın bilmiyorum ama verdiğin her hayvan ölmüş gibi yiyor:) ama acana,ORİJEN,N&D ise kokusu daha fazla ve daha iştah açıcı mamalar:)

nildogcat

Teşekkür ederim :) Sanırım denemelik acana alıcam:)

nildogcat

Elimde açılmamış royal canin mama vardı verdim biraz bunu da yemedi:(Dediğim gibi acana deniyim en iyisi:(

hazalsenol

Diş çıkarma ve kızgınlık dönemlerinde iştahsızlık görülebiliyor. Ben de bir ara mamadan sıkıldı diye düşünmüştüm ancak kedilerin mamadan sıkılmayacağı bilgisini almıştım

Engelsizcat

Mamasini degistirin belki degisiklik olabilir