Saldırı

Kedim çok saldırıyor bana.ķötu kötu bakıyor sonra yuzume atliyir

14 CEVAP

Queeninannesi

Kediler göz göze gelmeyi pek sevmezler eğer sürekli ona odaklanıyorsanız yapıyo olabilir. Onun dışında da saldırmak amaçlı oluğunu sanmıyorum oyun oynamak istiyordur benimki oyun isteğini bu şekilde dile getiriyo :)

Queeninannesi

Benimkide aynı şekilde bazen diyorum aceba beni canavar olarak mı görüyo öyle bi bakıyo ki sonra da üstüme koşuyo pati atıp kaçıyo :) tek amaçları oyun oynamak işte :)

Kormaya basladim

En son goz kapagimi çizdi

Neden yaparki bunu acaba ?

Afedersiniz ama sadist gibi bakıyor bana vallahi korkuyorum. 50 tane oyuncagi var oynamaz zilli :)

Beyaatli

Benimki de oyle

Beyaatli

Bence her kedi öyledir

milodelisi

Kedinize nasıl davranıyorsunuz? Zorla bir şey yaptırdınız ya da enn ufak bir şekilde bile olsa şiddet uyguladınız mı? Yaptığı şey çok yanlış örnek sakın ha almayın, yakın bir arkadaşımın teyzesi kedisine yaramazlık yapınca kolonya dökmüş yıllarca. Kedi bir gün kadın uyuyorken baldırlarına altayıp resmen et kopartmış, kadın amileyata bile girdi. Ben kediye davranış şeklinizde hoşlanmadığı bir şey varsa ondan kaynaklanıyor diye düşündüm.

yanik_kedi

Benim kızım da öyle önce bakıyor sonra son sürat koşup pati atıp kaçıyor oyun istiyor her yerim tırnak izi :)))

Engelsizcat

Benimkiyle göz teması kuramıyoruz ki saldirsin :(

Engelsizcat

Ahh ahh neler var dünyada baktıkça üzülüyorum be

pnrcnr

çözüm sizde kedide değil bence

kediaskim

Aynı problem bizdede var maaaleseff