Yaş Mama ????

Beyaatli

Hangi yaş mama iyidir?

21 CEVAP

Beyaatli

Felix guzel mi

Beyaatli

Yada whiskas

yanik_kedi

Whiskas asla almayın çok sağlıksız bir mama brit carenin yaş maması güzel ben hafta da bir kez ondan veriyorum ödül olarak tavsiye ederim

kediaskim

Kesinlikle çöpe atın o whiskası felaket bir mama. Felix de pek iyi sayılmaz ama kullanılabilir. *********nin ve schiechir (doğru yazamadım ama ) çok iyi ben kullaniyorum. Ayrıca gimpet de güzel bir aralar kullandım

Gofretsla

Hayır!!! Kesinlikle almayın!!!!
Marketten yaş mama ve kuru mama almayın! Schesir, profine, ********* yaş mamaları, gimpet,BOZİTA ve brit care öneririm. Kuru mama olarak şu an ne kullanıyorsunuz?

Queeninannesi

Whiskas kesinlikle almayın. Mümkünse marketten de almayın ama felix güzel markette var o ya da brit care

Ahmetemind

Whiskası sakın almayın içine magnezyum vb ne varsa doldurmuşlar kediler o yüzden çok seviyorlar Fakat Kedilere zararlı ben kedime ödül maması olarak felix kullandım beğenmişti

Whiskas kullanmayın sakın

Badems

Hayır felix ve whiskas iyi değil. Schesir kullanabilirsiniz

dollfacepersian

Somon proteini de etten elde ediliyor diye biliyorum ve tavuk eti ve ciğeri de içeriyor.Tüy dökümüne de iyi geldi
Acana Pasifica o kadar iyi olmasına rağmen çok kötü kaşıntı ve tüy dökümü yapmıştı

hazalsenol

Felixin içinde şeker var tavsiye etmiyorum. Gimcat tavsiye ederim çok çeşit var karides bile yiyebiliyorlar ben çok memnunum

Lunasekeri

Schicier diye bi marka var o da çok iyi

dollfacepersian

Puppy730
Köpekler için bilemiyorum ama kediler için kuru mamalarıda yaş mamalarıda gayet güzel. İkisini de kullanıyorum.
Siz neden begenmediniz acaba kedi kuru mamalarını?

Puppy730

Brit Care kuru maması değil de yaş mamaları güzel. Brit Boutiques olarak geçiyor.

Puppy730

Brit Care kuru maması değil de yaş mamaları güzel. Brit Boutiques olarak geçiyor.