Yardıma İhtiyacım Var:(

Gofretsla

Ben çoooook düşündüm karar veremiyorum:( Şu an şampuan olarak trixie puppy kullanıyorum kışın farklı yazın farklı kullanacağım ama sizden ricam katıldığınız ankete neden o seçeneği seçtiğinizi de yazar mısınız acaba? Detaya ihtiyacım var:) Aslında 3 seçeneğim vardı ama birde sizin görüşünüzü alayım dedim:) -Trixie 2in 1 krem ve şampuan karışık jojoballı bakım şampuanı - Trixie yavru köpek şampuanı -Kuru şampuan

1 CEVAP

Gofretsla

Arkadaşlar bu soru geçersiz sayılır petlebi anketi koymamış:( diğer sorumdan yardımcı olursanız sevinirim:)