Kedimin Maması

Engelsizcat

Kedim görme engelli mamasını ne kullanmalyim.

16 CEVAP

yanik_kedi

Engelli olması mamayı etkilemez engelini belirtmeniz gerek yokki

Gofretsla

Merhaba
Görme engeliyle bir alakası yok. Onlara özel mamalar yok şu ana kadar ne yedirdiniz? Acana, ORİJEN,N&D öneririm. Kesinlikle markette satılan mamalar, ROYAL CANİN, Hills, PROPLAN kullanmayın, spectrum,REFLEX dahil kullanmayın

Size BOZİTA öneririm 2 yıldır kedi ve köpeğin için kullanıyorum. Doğduklarında taste of the wild ile besledim 2 sinide tavsiye ederim. Acana orijen N&D iyi kalite mamalardır ama kullanmadım tavsiye Edip geçmek istemem. Çünkü kullanmadım belki sizde kötü etki bırakır

tulaycan

kedime ilk eve geldiğinde iki aylıkken proplan kullanmıştım evde hiç tüy yoktu kakası ve ağzı hiç kokmuyordu bayağı şaşırtıcıydı. sonra hills ideal balance kullandım kedimin dışkısı çok fena koktu. sonra bozita denedim ondan ben memnundum ama o yememek için direniyordu. ardından farmina ya güvendim ilk matisse aldım 1,5 kg onu çok seviyordu paketi açtığımda koşuyordu. şimdi evde N&D var o kadar övülüyor ki 10 kg aldım ve çok pişmanım kedim hem yemiyor çok az yiyor hem dışkısı iğrenç kokuyor esnediğinde yaklaşıyorum ağzıda kokmaya başladı şimdi tekrar matisse ye dönmeyi düşünüyorum yada happy cat artık oğlum ne beğenirse yani birazda iş size kalıyor tatları denetip onun istediğine yönelmek gerekiyor. bazen onlarda farklılık isteyebiliyor sürekli aynı şeyi yemek istemiyorlar bence. bide gofretsla size bir şey danışmak istiyorum kedili bir hayat blogunda bonacibo nun et kullanılarak yapılan bir maması anlatılıyordu sitesine bakıyorum satıştan kalkmış galiba. aynı zamanda bonacibonun yaş mamaları çok uygun sizce nasıl begeniyor musunuz. şu anda schesir kullanıyoruz. farklılık olsun diye öğrenmek istiyorum tecrübelerinize dayanarak.

Merhaba bana sormadiniz ama ben yinede cevaplamak isterim
*********ın konserveleri çok güzel:) taze ve et oranı yüksek bir mama. Schesir de çok iyidir.
Şey et kullanılarak yapılan mama derken ne demek istediniz?

tulaycan

cevabınız için çok teşekkür ederim deneyeceğim. rica etsem google a bonacibo kedilibirhayat yazar mısınız bonacibonun kuzu etli kedi maması çıkıyor bunu ben ********* da bulamıyorum:)

Tabiiki özelden size atarım:)

Engelli olması mamayı etkilemez N&D tahılsız ve acana&orijen öneririm

batuhantopcu

https://www.*********.com/bonacibo-kuzu-etli-pirincli-yetiskin-kedi-mamasi
kuzu etli olan ürünü bu.

********* önermem böbrek taşı yapıyor bir çok yerde konuşulu yazıldı

darktugce

görme engeli olması mamasını etkiemez

darktugce

acana

darktugce

bonacibo

darktugce

nd ve

darktugce

bozita kullanabilirsiniz