Hangisini Alıcam ?

emkdzyn

evde besliceğim köpek almak istiyorum küçük ırk almak istiyorum sizce hangisini almalıyım yardımcı olurmusunuz?

9 CEVAP

kediaskim

Hayvan ticaretine ortak mı olacaksınız ? Binlerce hayvan ölürken siz gidin satın alın . Bravo gerçekten

milodelisi

Hayvanları oyuncak gibi satın al-ma-yın! En yakın barınağa gidin, çok ama çok fazla 'küçük cins' var. Köpek almanızda 'cinsini seçmek' için yardımcı olamayız. Siz değil köpek sizi seçer normal ŞARTLARDA.

Hayvan sahiplenilir

Git barinağa bir sürü kücük irk var ordan al

Hemde can kurtarmis olursun

Pelibiii

Maltese ideal

Pelibiii

Poomerian boo da olabilir

Havanese_Siri

sahiplenirseniz daha iyi olur cins istiyorsanız bulabileceğiniz en güzel küçük ırklar havanese, bichon frise ve toy poodle

Duman14

Kesmeseker hesabıdna bir sürü minik köpecik var inceleyebilirsiniz instagramda