Kısirlastirma

Kedi en erken ne zaman kısırlaştırılabilir. Bide ücretsiz yalan yer var mı.??

3 CEVAP

milodelisi

Belediyelerde ücretsiz ama hijyenleri tartışılır. Fatih hayvan hastanesi var, sokak kedilerine bedava ev kedilerinede uygun fiyata. Erkeklerde 6 aylık uygun dedi sarıyer vet müdürü sokaktakiler için. Normal bir klinikte muanye edip olgunluğuna bakılmasıda lazım...

Hmm anladim cok saolun

kediaskim

Belediyede yapıyorlar ama sokak kedisi olması şartı var. Bence özel polikinik daha iyi olur. Ama durumun açisindan uygun fiyata belediyeye de yaptirabilirsin