Nasıl Olurdu?

milodelisi

Merhaba bu sefer soru değilde bir fikirle geldim. Sizce petlebinin mobil uygulaması olsa nasıl olurdu? Benim uzun zamandır keşke olsada hemen girsem dediğim bir fikir. Bunu desteklerseniz petlebiyle nasıl iletişime geçebiliriz öneri olarak?

11 CEVAP

kediaskim

Ay gerçekten harika olur mobil uygulama gelse.... Şu googleden girmekten bıktım usandım . Gmail yoluyla yazarsak belki dikkate alırlar. 4 5 kişiyle olmaz baya bi kişinin yazması lazim

Gofretsla

Aynen:)

milodelisi

Nasıl yayabiliriz? Ben başlıca mail atayım, hatırlatırım bir kaç kişiye.

Duman14

Bencede zaten siteyi bulduğumda direk appstoredan baktım var mı diye

Nayeli

Kesinlikle bence süper fikri

yanik_kedi

Bence de çok iyi olur

aycacetin2472

Bncede

Bu günlerimize şükür:)

pamuk18pamuk

Aynen bence değmez çok güzel olur keşke olsaydı

pamuk18pamuk

Yanlışlıkla değmez yazmışım bence de yazıcaktım

vhope

Çok iyi fikir kesinlikle olmalı