Kıyafet ?

Kedianneesi

Kedim üsüyor ona kiyafet nerden alabilirim ??

26 CEVAP

Badems

Evcil hayvan malzemeleri satan bütün sitelerde oluyor genellikle. Bunun dışında en basiti ***.com'da da var. Onun haricinde gerçekten merakından soruyorum yanlış anlamayın, Sphynx cinsini nasıl ve nerden bulabildiniz ? Hiç denk gelmemiştim Türkiye'de besleyen birine

Badems

Gofretsla
Bengal'le ne kadar benziyorlar aynı mı acaba? Ben Bengal ve Honeybear cinslerine bayılıyorum :) Ama en çok kendi çocuğuma ^^

Gofretsla

Badems
Blackone nickli üyemizin savannah kedisi var o Amerika'dan almış belki forum sahibide yurtdışından almıştır:) Çok değişik ben en çok savannah seviyorum. Kedisi çok tatlı

Tamtakir

Instagramda jackindolabi var ben ordan aliyorum gayet memnunun

yanik_kedi

veterinerlerde ve petshoplarda bulabilirsiniz benim kızım kıyafeti kabullenmedi veterinerim kedilerin kendini yalayan hayvanlar olduğunu bu yüzdeen istemediğini söyledi ama belki sizin kediniz kabullenir :)

Gofretsla

Badems
Üyeliğini dondurmuşlar Ayfer hanımın hemde 2gun süreyle:( ben serval kedisine benzettim:)

Instagramda pek çok sayfa var ordan bakabilirsiniz.

dollfacepersian

Gofretsla
Bir videoda kedi kuvetin içinde deli gibi canlı fareyle oynuyordu. Fare kaçmak için çırpınıyordu.sahibi kadının müdahele etmesini bekledim ama fare ölene kadar videoya çekmeye devam etti. Kedi ölü fareyle oynamaya devam ediyordu. Sonra büyük ihtimalle yemiştir. Daha fazla bakamadım. Bir diğer videoda bir çocuğa saldıracaktı resmen. Yüz ifadesi belgeseldeki bölgesini korumak için saldıran vahşi kediler gibiydi. Başka bir videoda ise bir kediyle beraberdi. Küçük kedinin üstüne yürüdü ve yere devirdi. Garibim partileriyle vuruyordu ama fayda etmiyordu. Sonra canını yakti mi bilmiyorum ama beraber yaşıyorlar suan.
Ben videolari izlerken doğa belgeseli izler gibi hissettim kendimi. Sahibi kadının çok sorumsuz olduğunu düşünüyorum. Fare de olsa oda bir can..
Blackone nin kedisi çok uysalmış. Bence karakter etkili olsada yetiştirme de etkili

Üyelik dondurma ne oluyor gofretsla

Gofretsla

Şu kurallara uymazsan üyeliğini dondururlar ve petlebiye giriş yapamazsınız. Bende yaşadım Buradaki cahillere dayanamayıp kızınca üyeliğimi dondurmuşlar üstelik saat 12yi geçtiğinde bile aktive etmediler:( petlebi çok adaletsiz bir yer nefret ediyorum ilgilenmediklerinde, burası battığında. Kimse kılını kıpırdatmadan cahillerin yayılmasını sağlıyor. Kurallar şu ne kadar sinirlendiysem kopyalayıp not almıştım kuralları şimdi dikkat etmeye çalışıyorum
Kurallar:
Günlük hayatımızda kuralların bir çoğunu sevmeyiz, biliyoruz. Ancak Kullanım Kuralları, petlebi.com'un hayvanseverlere sağladığı faydaların devamlılığını korumak için oluşturuldu.

Bu yüzden tüm üyelerimizin kurallara uygun paylaşımlar yapmaya özen göstermesi son derece önemli.

Topluluk Kuralları

  • petlebi.com bir pet sitesidir. Platform üzerinde dil, din, ırk, siyaset vb. konular tartışılmamalıdır.

  • Herhangi bir kişiyi veya grubu rendice edici, gurur kırıcı, hakaret içeren söylemlerde bulunulmamalıdır.

  • Kişilerin tercihlerine, düşüncelerine saygı duyulmalıdır. petlebi.com'da fikirler -yalnızca- saygı çerçevesinde tartışılabilir.

  • petlebi'yi her yaştan hayvansever ziyaret ettiği için ameliyat fotoğrafı, kan gözüken fotoğraflar, (maalesef) katledilmiş hayvanların fotoğrafları vb. fotoğraflar yüklenmemelidir.

Sahiplendirme İlanları

  • Sahiplendirilmek istenilen her pet için ayrı ilan verilmelidir, bir ilanda birden çok petin bilgisi yer almamalıdır.

  • petlebi.com'da yalnızca ÜCRETSİZ sahiplendirme ilanları yayınlanabilir. Hayvan satışını desteklemiyoruz ve Yuva Arayanlar bölümünde ücretli ilan görmemek istiyoruz.

Petler

  • Üyeler her petini ayrı ayrı eklemelidir, bir pet kaydı birden çok peti içermemelidir.

  • Yalnızca gerçek ve beraber yaşanılan petler eklenebilir.

  • Yüklenen pet fotoğrafları, o pete ait olmalıdır, temsili fotoğraf vb. yüklenmemelidir.

Üyelik

  • Üyelik bilgileri doğru ve geçerli olmalıdır.

  • Her kişi yalnızca bir üyelik açabilir, kişiler birden çok üyeliğe sahip olmamalıdır.

Gofretsla

*******,petlebi,evcil besinleri, ***********, ************, Akakçe gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Giraybal

Gayet kaliteli ürunleri var

Gofretsla

Bir dakika profilinizdeki fotoğrafın size ait olduğunu sanmıyorum Google'dan alınıp ekran fotosu çekilmiş doğru mı bu?

Giraybal

Pet butik 35 i oneririm

kediaskim

********* ve petbutik35 çok güzelve kaliteli kiýafetler satiyor bakabilirsin istersen :)