En Güvenilir Site ??

Tamtakir

Arkadaslar köpegime esya alabilecegim en guvenilir sitehangi sitedir ?

3 CEVAP

Puppy730

Bu sitedir. Hemen kargolanıyor ve size kargonuzun durumunu size bildiriyorlar. Petlebi hiç sorun yaşatmadı alışveriş konusunda.

Bende bu siteden alisveris yaptim. Cok iyi ve ilgili bir site

Gofretsla

Sizce buraya neden üye oldunuz? Sadece sorunlara çözüm getirmek falan mı?:) Burası aynı zamanda bir PETSHOP :)
Ama *** tavsiye etmem dolandırıcılık yapıyorlar ************, *********** ve Petlebi olabilir