Bahçem

Blackline

Arkadaşlar apartmanin bahcesinde kedi besliyorum. Apartman sakinleri sikayet edeceklerini soyluyorlar. Boyle bir haklari var mi ?

8 CEVAP

Blackline

Yaklaşık 20 ye yakin kediyi evime alamam maalesef :(((

yanik_kedi

Evet maalesef var :( acaba evde besleme şansınız yok mu?

yanik_kedi

üzüldüm o zaman sahiplendirme ilanı açsanız böylelikle masum calar sokaktan kurtulur bence bir şansınızı deneyin :)

Evet var hakları. Nerelerine.batiyorsa

Sinir olurum oyle insanlara

Gofretsla

Neden alamazsınız? Gerçi herkes ben değil tekil konuşmayim şimdi. Ben 33 tane besledim ama bir virüs sonucunda hepsi öldü:( ve hakları yok özellikle sabah 6-8 arası ve akşam geç saate beslerseniz, mamaları orada bırakmazsanız sorun olacağını zannetmiyorum

Giraybal

Ah var öyle bir hakları nalet insanlar

kediaskim

Evet hakları var. Eve alsanız sonrada sahiplendirseniz olmaz mı?