Kedim Sadece Günde 3-4 Saat Ayakta Kalıyor

kedicigim1054

4 aylık olan kedim neredeyse bütün gün uyuyor.Ara sıra uyanıp yemeğini yemek gibi ihtiyaçlarını karşılıyor ve hemen geri uyuyor acaba hasta olabilir mi? Veterinere götürmem gerekiyor mu? BİLEMİYORUM

8 CEVAP

Badems

Yok hasta değildir. Kediler ortalama 16-18 saat uyur günde. Bir de kediniz yavru olduğu için daha çok uyuyordur. Kalan saatlerde ilgi gösterip oynatıyorsanız eğer hiçbir problem olmaz..

Pelibiii

Yavruysa daha çok uyur sıkıntı etmeyin :)

yanik_kedi

Bence de normal benim kızımda çok uyuyor bu yavru olduklarından kaynaklı :)) zaten kediler çok uyur

Tamamen normall :)

emreztrkk37

arkadaşlara katılıyorum gayet normal

Nayeli

Büyüsün kudurmaya başlasın özlersin o hallerini :))))

henaaam

normal. sıkıntı etmeyin :)

Queeninannesi

Büyüyünce keşke uyusan dersiniz :) ama belkide bi sorunda olabilir yani yavru kedilerin çok uyuması normal ama uyku dışında başka sıkıntısı varsa oyun oynamamak gibi ya da stresteymiş gibi bi durumsa ilgilenin derim