Aşı????

Merhaba. Kedilerin aşilarini daha uygun fiyata alip kendimiz yapabiliyor muyuz. Alacaksak ta ilaclari nereden aliyoruz ? Simdiden tesekkurler

12 CEVAP

Merhaba sevgili kardeşim , öyle elden aşı verilmiyor onun bir soğuk zinciri var onun korunması gerekir. Ayrıca aşı öyle direk hayvana yapılmaz öncelikle bir takım bulguları kontrol edilip yapılır. Ayrıca bu konuda yanlış yapılan aşılar bir çok problemlere yol açabiliyor. Senin için şimdilik iç ve dış parazitleri yapman olacak diğer kısım için ise 5 yıl okuduktan sonra yapabilirsin

Insallah olucam

Badems

Veteriner misiniz ?

Hayır ama istiyorum olmak

Vet hek. Değilsen kendin yapma riskleri var

ilanekle

Aşı yapmaya sakın kalkışma zavallıya zarar gelir. Ama iç ve dış parazit İLAÇLARINI sen verebilirsin. Dış parazit tüplerde satılır ensesine yapılır. İç parazit hap şeklindedir ve 10 kiloya bir hap seklinde köpeğe yutturulur.

Giraybal

Ic dis paraziti sen yapabilirsin

Giraybal

Ama digerlerini sen yapma sakin !!

kediaskim

Yapma kediye zarar verirsin !

henaaam

iç dış dışındaki aşıları sen yapamazsın

Nayeli

İç dış zaten en sık yapılan...Ilkini vet de yaptir sonrakilerini zaten veterinerinden Temin etmelisin. Hazır oradayken de nasıl yapman gerektiğini sana tarif eder... iç: tablet yutturma. Dış : spot on sürme

henaaam

iç dış dışındaki aşıları sen yapamazsın