Kedileri İçin Ödül Maması

milodelisi

Merhaba herkese.
Uzun süre önce çubuk, hafif yumuşak somonlu bir ödül maması aldım. Bizimkiler deli oldu ama çok fena ishal oldular ve feci bir koku oldu. Veterinerden satın almıştım. Sizin kullandığınız ve sizin kuzuda ishal yapmayıp bir soruna yol açmayan bir ödül maması varmı? Tandıklarım dreamies dediler ama markette gördükten sonra içeriğine bakmam sonucu anında bıraktım.
Siz ne öneriyorsunuz? Yaş mamadaki doğal schesir gibi ödül mamasındada doğal bir marka ne önerebilirsiniz kediler için? Teşekkürler...:)

7 CEVAP

dollfacepersian

Profine,Brit Care doğal diye biliyorum.
Birde Naturalis Adrayms el yapımı doğal ödül kurabiyeleri yapıyor. Daha çok köpekler için ama etli seçeneklerini deneyebirsiniz bence.
Ben ton balıklısını denemeyi düşünüyorum

henaaam

dreamies somonlu kullanıyorum ve memnunum

henaaam

içinde 300 e yakın ödül maması var. ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım

henaaam

günde 5 6 tane veriyorum takviye olarak

sekerparem

yaklaşık 100 tane flan vardır yanlış biliyor olamaz mı?

kediaskim

Dreamies kullaniyorum. Memnunum

Queeninannesi

Ben gimcat kullanıyorum kalp ve göz sağlığı için olanı ve sindirim sistemi destekleyici olanı kullanıyorum. Bi sorun yaşamadım hem ödül hem sağlığı için iyi bence