Bi Sorum Var !!

yanik_kedi

Merhaba arkadaşlar,
Kedim henüz küçük 50 günlük civarı daha önce de söylediğim gibi oda da ne zaman yalnız kalsa var gücüyle miyavliyor evin her yerinde gezebilir tüm odaların kapısı açık ama asla oda da tek kalmıyor başından ayrılamıyorum ve maalesef lanet bir binanın lanet komşularıyla uğraşıyoruz şikayet edeceklerini söylediler üst katta üniversite sınavına hazırlanan bir genç varmış rahatsız oluyormuş kedimi bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim ve şikayet etseler kızımı benden alabilirler mi sağlık karnesi ve pasaportu var aşıları tam belediye benden alabilir mi ??

10 CEVAP

SansliLaki

siz evdeyken yapar bunu

SansliLaki

siz evden çıkınca susar

SansliLaki

sizin evde olmadığına kanaat getirirse susar

SansliLaki

ayrıca üst komşunuzun öyle bir hakkı yok

SansliLaki

kedinizin karnesi varsa hiçbirşey yapamazlar

Queeninannesi

Şikayet ettikleri zaman elinizden alamazlar yavrunuzu tabikide fakat olay iyice büyürse görevliler eve gelip kediye baıyorlar gerçekten ses yapıyomu diye tam emin değilim ama böyle biliyorum. Araştırın internette bu konuda bilgiler var hakkınızı da arayın kimse sizin mahreminize karışamaz kesinlikle onun sınavı sizi ilgilendirmez sizin kedinizde onu ilgilendirmez o kadar

Queeninannesi

Sürekli miyavlamasını da araştırın bence veterinere sorun belki bi sıkıntısı vardır yavrunun

yanik_kedi

Hiç bir sıkıntısı yok veteriner kontrolünden geçti tek derdi yalnız kalmamak sanırım küçük diye ilgi istiyor devamlı

yanik_kedi

Ama evdeyken hep bağırıyor evde yalnız bırakmak bir yana oda da bile yalnız bırakamıyoruz binadakiler çok şikayetçi...

yanik_kedi

Zaten kolay kolay asla vermem kızımı böyle insanlara da pabuç bırakmam bugün zaten fazlasıyla tartıştık kendini bilmezlerle