Kısırlaştırma

ykb1912

Bundan 1 hafta önce american stattford shire terrier cinsi köpeğim kısırlaştırma ameliyatı oldu fakat eve geldiği zaman saldırgan bi köpek oldu benim dısında kımseyı yanına almıyo napmam lazım nedeni nedir

4 CEVAP

aycacetin2472

Ona zarar vereceklerini. Düsündüğü için olabilir :/

burtex

Biraz zaman alabilir sosyalleştirmeyi deneyin bence etrafındaki insanların ona zarar vermeyeceğini bilmeli biraz güven tazelemesine ihtiyaç olabilir kontrollü bir şekilde sosyalleştirmeyi deneyin bence

zaman tanıyın

psikolojik bunalıma girmiştir