"Acil" Köpek Taşıma Box

Arkadaşlar Ben Genç bir golden sahiplendim İstanbuldan Erzincana Otobüs ile Gelecek yalnız piyasadaki taşıma kafesleri aşırı abartılı pahallı Elinde fotoğraftaki köpeğe göre taşıma kafesi olan varmı? geri teslim ederim otobüsle gönderirim veya kargo ile.Bu konuda fikir ve görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

9 CEVAP

Duman14

Petlebiden araştırın

ataismail

kendin yap

Roz

Letgoya davbakın 2. El ürünler var uygun fiyata büyük ve hem kulübe hemde box olan 2 3 ilan gördüm şuan . Umarım yardımcı olur

baktım burdada fiyat uçuk

bulamadım malesef ben kendim yapıp istanbula gönderecem artık %90 ı kapalı olacak kki dış ayı malum üşümesin

tşk ederrim hemen bakayım

bendis94

kopek urunleri biraz pahali yardimci birisi cikar ins

ataismail

Ya sen ne ariyorsun bende olabilir

Gofretsla

Ataismail en büyük boy bir goldenın sığabileceği taşıma boxi istiyormuş