Bu Kedi Hangi Irktandır?

friedkin

bahçemize bazen bir kedi geliyor gidiyor, böle bir kedi buralarda ilk defa görüyorum, galiba birisi hevesle beslemek için alıp sonra da bıkıp sokağa bırakmış... acaba ırkı nedir? ben internette araştırmalarımda en çok Norvegian forest e benzettim ama emin değilim...

http://i.hizliresim.com/g2JbXN.jpg

12 CEVAP

Sarman:)

Badems

Melez sarman mi desem nasil dicegimi bilemedim. Renk acisindan evet ama sarmanlar bu kadar tuylu olmuyor. Anne babasindan biri sarman digeri daha tuylu cinslerden biridir muhtemelen

yanik_kedi

Sarman kediye benziyor çok tatlıymış

Duman14

Chincilla yada tekir olabilir

friedkin

tekir kedileri daha tüysüz olmuyormu? bahçede birkaç tekir kedimiz var, bu kedi onların yanına gelince çok fazla tüylü olduğu belli oluyor...

friedkin

tüysüz derken az tüylü demek istedim, bu kediyi de bahçede besleyeceğiz ama diğer kediler anne- kardeş olduğundan birbirleriyle anlaşıyorlar ama yeni gelen kedileri kovuyorlar, bunun bir çaresi yokmu?

Duman14

Bazı tekirler böyle olabiliyor

aycacetin2472

Bncede sarman

Nayeli

Cinsini bilmem ama cinsi Tatlııııııı mı tatlı

friedkin

birkaç günde diğer üç kediyle anlaşmaya başladılar nasıl olduysa bende şaşırdım, diğerleri her geleni kovuyorlardı buna alıştılar artık dokunmuyorlar hatta beraber dolaşıyorlar :D

Findikzeynep

Kesinlikle sarman çunku ben araştırmıştım.

Findikzeynep

Kesinlikle sarman çunku ben araştırmıştım.