Kusumun Kafasinin Arkasindaki Tuyler Dokuldu Goz Etraflari Sisti Ve Tuyu Dokuldu Kasinmaktan Yara

Okanasl

Kusumun kafasinin arkasindaki tuyler dokuldu ve goz etrafindaki tuyler dokuldu ve kirmizi sisliklee oldu. Bir csok kuscuya gittim avipom merhem kullandim gecmedi vazalin kullanindim gecmedi simdi de bici mix diye vir mantar kiremi kullaniyorum dun basladim ama gozlerinin etrafi kasinmaktan yara oldu bir caresi olan bilen yazabilir mi

3 CEVAP

Kaneki_KEN

Bence siz kuşculara sormaktansa veterinere götürmelisiniz.

polo

yazın benim kuşumda oldu veteriner mantar dedi yeşil şişeli bir merhem vermişti 2 hafta hergun uyguladım ama ne yazıkki çok direnç gösteremedi ve kaybettik ama diger kuşuma bulaşmadı ona bişey olmadı çok üzülmüştük umarım sizde aynı şey olmaz

tulaycan

benim arkadaşımında kuşunun gaga çevresi böyle olmuştu. veteriner her gün düzenli olarak hakiki zeytin yağı sürmemizi önermişti ve geçti şimdi gayet iyi. sizde isterseniz bir veterinere danışın.