Hangi Cins Yardımcı Olurmusunuz

Bahçeli eve sizce en iyi köpek cinsi ve bakımı

6 CEVAP

Sibirya kurdu
Alman çoban köpeği
Kangal
Lütfen BARINAKTAN ya da sokaktan alın:(

Bakımını bilmiyorum ve cevabımdanda emin değilim

Jben önceden köpek baktım yenende sağol

Ayrıca siz bu forumda cevap vermişsiniz neden tekrar buraya soruyorsunuz ki?
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/5769-ilk-defa-kopek-bakicam

Hangi ilde yaşıyorsunuz?
Bahçeniz nasıl büyüklükte
Aileniz arkanızda mı?
Onu en iyi şekilde besleyip aşılar, kısırlaştırma gibi şeyleri yapacak mısınız?
Hasta olduğunda bazı sahipler gibi aman dayanıklı köpek o geçer diyecek misiniz?
Bu soruların yanıtını verirseniz size uygun köpek ırkını söyleyebilirim ve şu testi cozmenizi öneririm
http://www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi

dollfacepersian

"İlk defa köpek bakıcam" başlıklı forumu açan sizsiniz ve şimdi de daha önce köpek baktığınızı mi söylüyorsunuz?
Cinsi neydi? Kaç yaşındaydı?Ne kadar süre ile baktınız? Egitiminden,düzenli gezdirilmesinden,bakimindan vb. den siz mi sorumluydunuz? Baktığınız köpek suan nerede?