Acil Yardım Önemli Sanırım :(

polo

akşam sekizde taradım hiç bir şey yoktu az önce boynunu kaşıdı tüy dökülünce bir baktım çenesinin altı böyle bu kremden vardı evde sürdüm yakalım taktım veterinerine yazdım ama cevap vermedi bende burdan sormak istedim umarım kötü bişey degildir :(

7 CEVAP

Duman14

İnşAllah düzelir eski paylaşımlardan birinde sanki görmüştüm böyle bir şey aklımda kalmış

vhope

Nasıl oldu şimdi :( Daha iyi mi

Duman14

Kremin içindekiler bölümüne bakın bir kremi ne için sürdünüz bu arada? Bunun gibi bir şeyi daha önce görmüştüm alerjik olabilir mi?

polo

kremi yazın veterinerden aldım kulagının içinde aynen buna benzer bir kızarıklık çıkmıştı yine o kaşırken fark etmiştim merhemi sürdüm yakalık taktım şimdi kızarıklık pembeye döndü rengi baya açıldı umarım sabaha daha net olur herşey

Muhtemelen yara kabuğu vardı o kalkmış olabilir. Tabi bir kaç açıdan daha fotoğrafını görmek gerekebilir o kreme gerek yok yakalığıda çıkarın baticon sürüp bölgeyi takip edin büyüyor mu küçülüyor mu kuruyor mu diye.

polo

aslına bakarsanız akşam 8de taradım birşey yoktu sonra 23:30 gibi kendini kaşını tam çenesinin altı baya tüy kalkınca gittim baktım kıpkırmızı olmuştu tırnagı ile yaptı sandım şimdi normal rengine döndü büyümedi ama yinede insan korkuyor işte gözüm üstünde şimdilik

polo

ten rengi normale döndü ama merhem sürdügüm için aklı sürekli orda yalamak istiyor boynuna yaka taktım huzursuz ikimizde mutsuzuz şuan yemesi içmesi normal ama bir anda ne oldu anlamadım ben