Kedim Kayboldu

Banuhann

Kedim 20 gundur kayip ve cok uzgunuz. Goren bilen varsa lutfen bize ulassin. Kocaeli izmit merkez. Tv 41 civarinda, veliahmet mahallesinde kayip oldu . basinda bir yara izi var. Iri bir tekir kedi. 05416852100 dan goren bilen varsa ulasabilir mi? Duyarliliginiza simdiden tesekkurler

5 CEVAP

Beyazincir

geçmiş olsun

patili

:( inşallah tez zamanda bulursunuz sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz

Havanese_Siri

Geçmiş olsun inşallah geri döner, ona benzeyen o kadar çok kedi var ki ayırt etmesi zor :(

Luckyssss

Aslında bilgi verebilirseniz daha iyi olur du varsa eger öyle bişeyi yara izi tasma vs.

vizardon

Ağaçlara, arabaların altına ve kuytu köşelere bakın korkup saklanmış olabilir.