Kedim Kayboldu

Banuhann

Kedim 20 gundur kayip ve cok uzgunuz. Goren bilen varsa lutfen bize ulassin. Kocaeli izmit merkez. Tv 41 civarinda, veliahmet mahallesinde kayip oldu . basinda bir yara izi var. Iri bir tekir kedi. 05416852100 dan goren bilen varsa ulasabilir mi? Duyarliliginiza simdiden tesekkurler

2 CEVAP

ilanekle

Kayıp köpek sitesine acil ilan verin.
İsmine bakmayın kedi köpek kuş her türlü hayvana ilan verilebilir. Kayıp ilanlar sahiplendirme ilanları veriliyor. Umarım bulunur.

Banuhann

Tesekkurler