Arkadaşlar Uygun Köpek Eğitimi Veren Yerleri Bilen Varmı.

Ozgenur

3.5 aylık dişi goldenretrever cinsi köpeğim var eğitim verdiysek istiyorum

7 CEVAP

dollfacepersian

Kral Köpek Ailesi'ni çok seviyorum ve çok iyiler bu konuda. İnternetten iletişim numaralarını bulabilirsiniz

Kendiniz eğitmeniz inanın daha doğru o kadar masraf yapacaksınız ama aranızdaki bağ kuvvetlenmek yerine azalır nereden bileceksiniz eğitmenin vurarak, döverek egitmeyecegini iyice araştırın derim ama ilk cumlemi dinlemenizi ŞİDDETLE tavsiye ediyorum

Benimde 3,5 aylık bir doğo arjantinom var iyi bir yer bulursanız haber verebilirseniz sevinirim aynı şekilde bende araştırıyorum ben önce bulursam sizi haberdar ederim :)

Ozgenur

Dolfacepersian çok telkkür ederim araştıracağım

Ozgenur

Evcil hayvanlar çok haklısın bende istiyorum ama nasıl vereceğim bilemiyorum

Ozgenur

Süleyman çoban inŞallah bir çözüm bulur eğitimlerini veririz çok istiyorum eğitimli olsun

dollfacepersian

Ben kesinlikle memnun olacağınızı düşünüyorum. Köpek aşkı ile yola çıkmış genç ve evli çiftler. Benim için Youtube videolarını izlemek onları sevmeme yetti.Çok tatlı ve iyi insanlar olduklarını düşünüyorum:)