Kedimin Cinsi Nedir?

Nava

Kedimin cinsini merak ediyorum ve annesi doğar doğmaz terketti evimin yanindaki bahcede 2 kardeşi ölü doğdu benim tosun kaldı annesinden ayri kalinca surekli elbiseleri felan patileri ile sikistirarak emiyor bu aliskanligini nasil bıraktırabilirim son olarak severken bir anda sinirleniyor saldırıyor hicbisey yokken arada hic umursamıyor beni sorularimi cevaplarsaniz sevinirim :)

12 CEVAP

pamuk18pamuk

Cevap vermişler gerçi ama Norveç orman kedisi gibi geldi

Nava

Kararımı verdim kesinlikle norveç kedisi ile tekir kırması saf oldugunu dusunmuyorum :D

Norveç orman kedisi kırmasımı değil mi bilmiyorum ama çok ama çok güzel bi kedi olduğu kesin:) İnşallah sağlıklı sıhhatli uzun yıllar bir arada yaşarsınız

bendis94

cinsi ne olursa olsun cok tatli bir can :)

aycacetin2472

. Norvegian forest. Diye mi yaziliyor bilmiyorum ama onunla tekir. Kısması gibi yada sadece. Norvegian forest. Irkı yanlis yazmissam kusura bakmayiniz :)

dollfacepersian

Norveç orman kedisi melezi olabilir

Nava

Teşekkürler inşallah siz ve bütün hayvan severlerde yavrularıyla uzun ve sağlıklı bir ömür geçirir :)

Nava

Pamuk18pamuk aynen, bende özelliklerini araştırdıkca kedimle bağdaştırdım kesinlikle norveç orman kedisi :)

Seda19

Herkes cevap vermiş ama çok güzel bir kedi demeden de geçemeyeceğim. İlerleyen zamanlarda kedinizi tanımaya başladıkça neden saldırdığını da anlayabilirsiniz size güvenmeye başladığında severken saldırmasını da azaltabilir belki cinsinden dolayı davranışları böyledir.

Nava

Tesekkur ederim yazdiginiz türleri araştırıp hangisiymiş kararımı vericem tekrardan tesekkurler :)

Nava

Teşekkür ederiz abileri ve ablaları patileri cinsine ters olarak büyük değil ama safkan olması zaten imkansız gibi :) En büyük kedi türleri arasında ismide var ufak bir araştırma yaptım inşallah daha da büyür tosunum :)

Nava

Vay be. Seneler geçmiş. Kedim 7 ay once kayboldu maalesef. Kendi bahçemizde geziyordu ve birdaha dönmedi. O gittiginden beri sabahlari burnumu yalayarak uyandırmasını bekliyorum. Umarım kimse yaşamaz bu durumu.