Kedim İçin Ödül Maması Tavsiyesi

pamuk18pamuk

Merhaba.8 aylık bir İran kedim var.Kuru mama ve bazen de yaş mama kullanıyorum.Daha önce aldığımız whiskas mamanın içinde ödül maması gibi büyük parçalar vardı ve onları çok seviyordu.Bende onun için ödül maması kullanmaya başlıcam.Hem sağlığına iyi gelebilecek vitaminli ve memnun kaldığınız ya da bildiğiniz bir ödül maması var mı ?

9 CEVAP

Queeninannesi

Gimcat çok sağlıklı bende kullanıyorum

Master_Star

Whiskas kalitesizdir lütfen mamanizi kullanmayı acilen bırakın! Ö.maması olarak gimcat öneririm:)

tika_waylan

Orijen freeze and dried odul mamasi kullaniyorum Tundra ve Original ya pahali olabilir diger markalardan ama gercek et gercek taze etin kurutulmusu yapay katki maddeleri tahil seker falan yok. Zaten gunde bir iki tane veriyorum o yuzden pahali lsa da sorun olmuyor. Cok seviyor protein orani da et oldugu icin cok yuksek

dollfacepersian

Vitaminli ve kaliteli ödül olarak gimcat in ürünleri harika bence. Hepsi vitamin içeriyor. Bazıları daha az bazıları daha çok. İçeriklerine bakıp tercihinizi yapabirsiniz.
Birde Naturalis Adrayms 'in ödül mamaları çok güzel. Tavsiye ederim

aycacetin2472

Biz dreamies kullaniyorduk haylada kullaniyoruz. Bi zararini gormedik balikli. Seviyor bzimki :)

Gofretsla

Bn dreamies önerebilirim

Nayeli

Gimcat alıyorum. Hem vitaminli, hem çok çeşitleri var . Ayrıca en önemli şey şeker içermiyor !!

HakanCanKinik

İki tane en fazla kullanılan Ödül Maması söyleyeyim sana; Dreamies vede Gimcat.

pamuk18pamuk

Cevaplar için teşekkürler