Sizdeki Kopekleri Nasıl Alabilirim

ataismail

hayvan sever arkadaslar ben bi kopek sahibi olmak istiyorum petlebideki arkadaslardan ama ben somada oturdugum icin somada biraz kopek fiyatları pahalı gucum yetmiyo o yuzden bu siteyi buldum sizden begendigim bi kopegi nası alabilirim lütfen beni aydınlatın

8 CEVAP

bendis94

mesaj atmak yerine numaralardan iletisime gecin

ilanekle

Mesaj yazarsanız dönmemeleri normal. Bende sahiplendirme yapıyordum mesaj yapanlara hep dönüyordum ama nedense ciddi olmayan öylesine konuşup sonra vazgeçen insanlar çıkıyordu. Büyük ihtimal ondan dönüş yapmıyorlar siz direk arayın.

Duman14

Sokaktam sahiplenebilirsiniz ya da nakil yapılabiliyor hayvan sahibiyle görüşmeniz lazım

ataismail

ya o kadar mesaj atıyorum kimse yardımcı olmuyor

Duman14

Cevap verdim ya istediğiniz hayvanın sahibiyle görüşün otobüs vs. İle nakil yapılabiliyor

ataismail

peki bu nakil sırasında bir zarar gelir mi

ataismail

Ya zaten o kadar msn yaziyorum donmuyolar