Kedimin Poposunda Kan Vardı

Kedim kumuna gidip geldikten sonra poposunda kan olduğunu gördüm. Parazit aşıları yapılmıştı, kabız da değil neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olunn

7 CEVAP

Dışkı sonundaysa kan, dışkılarken kendilerini kasmaktan kaynaklanıyor. Beslediğiniz mama ile ilgili bir problem olabilir. 2-3 gün önce mama değişimi yaptıysanız veya bugün farklı bı şeyler yediyse o yapmış olabilir çok fazla panik yapmayın gözlemleyin bende buna benzer sorunlar yaşadım kedimde sorun devam ederse -bence etmicektir- veterinere götürün.

zcerenoktay

Birçok nedenden kaynaklanabilir. Eğer devam ederse lütfen kedinizi veterinere götürün.

Teşekkürler ☺️

yanik_kedi

Kakasında da kan var mıydı eğer öyleyse bence veterinere danışmalısınız

bendis94

tuvaletini yaparken zorlanmis olabilir bir veterinere gosterin yinede

aycacetin2472

Bize bu gun vet kizginliga girdimi diye sordu evet dedik sonlarindayiz. Kan akiyomu fln dedi eyer disiyse oyle. Bsy olabilir bi veterinere danisin

ruhsal

0212 521 3400 bence arayıp bir sorun , yalan yanlış bilgilerle tedavi geciktirmeyin