Sizce Köpeğimizin Cinsi Ne ?

senayilknur

Kızımız 9 aylık, kime sorduysak ne Amerikan Cocker ne de Cavalier ikisinin arası diyorlar. Biz karar veremedik sizce nedir?

17 CEVAP

Gofretsla

Cocker King charles kırması gibi geldi bana

dollfacepersian

Bence pekinez le hiç alakası yok. Burnu çok daha basık olmalıydı en azından.
King charles spaniel melezi veya safkan da olabilir. Nereden sahillendiniz acaba?
Sokaktan ise büyük ihtimalle safkan değildir. Çünkü Türkiye safkan king charles çok nadir bulunuyor

Denizdirikan

Cavalier King Charles Spanieli kesin

ilanekle

Cocker cinsinden tüyleri daha uzun olur. Cavaliers king Charles cinsi bu.

ebrarnur22

Pekinez kırması gibi geldi

Pativer

Bence safkan

Pativer

:))))

nildogcat

Cavalier King Charles Spanieli'nin çok nadir bulunan bir rengi.Köpek ırklarından ve özelliklerinden bahseden bir kitapta okumuştum.Maşallah çok güzelmiş:)

nildogcat

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwNXpPJMdh2LAtFkx-sVjcU88GQMmEUtizSOMuwKEK54hV6FQfXPupmUGl

Bu fotoğraftaki rengi isterseniz google a cavalier king charles kahverengi yazarsanız da çıkıyor:)

milodelisi

Bir petshoptan satın almayıp sahiplenmeniz cidden çok ilginçmiş.
Ayrıca King charles/ cooker kırması gibi geldi. Direk olarak Cooker değil gibi...

tika_waylan

Valla cinsini tam anlayamadim ama asiri guzelmis masallah Allah nazarlardan korusun ♡

aycacetin2472

Banada pekinez kirmasi gibi geldi

senayilknur

Bir petshoptan Cocker diye sahiplendik fakat hiç bir şekilde Cocker ırk özelliklerini taşıyamıyor. İnternetten Ruby Cavalier olarak araştırdık fakat emin olamadık.

kediyildiz

Cocker bence yada kırması