2 Önemli Sorum Var?

Gofretsla

Merhaba
15 temmuzda Doğan Mocha 13 gün sonra 8 aylık olacak öncelikle Mocha cidden 8 aylık mı? Irkından dolayı mı öyle çok küçük görünüyor da bana?
Kızgınlık döneminin geldiğini düşünüyorum ne bulursa çullanıyor:) doğru kısırlaştırma yaşı kaçtır? İnternetten bakıyorum hiç bir şey anlamadım

7 CEVAP

yanik_kedi

Bence de öyle güzel ve sağlıklı görünüyor...zaten sizin gibi bir hayvansever kötü bakamaz ki :))

Gofretsla

Yanik_kedi:)
Güzel yorumunuz için çooooook teşekkür ederim:) peki şu an mı kisirlastirsam sonunda bir makale buldum 6-9 ay arası kısırlaştırmak en sağlıklısıymis bilemedim ki:(

ilanekle

Köpeğinizle gayet iyi gözüküyor. Zaten 6 aylık olduktan sonra köpekler boy atması baya yavaşlıyor hatta duruyor. Genelde kilo almaya devam ediyorlar. (2 köpek sahibi olüzum için gözlemlerimle bunu söylüyorum. Ayrıca çoğu köpeğin büyümesini gördüm 6 aydan sonra boy atmazlar)
Kısırlaştırmanın belli bir zamanı yok. 6 aylıkken Kısırlaştırmanın da var 1 yaşındayken bile Kısırlaştırmanın var. Size önerim kızgınlık bitince Kısırlaştırın.

ilanekle

Olüzum yazmışım pardon olduğum olcak.

aycacetin2472

Hyr kopeyiniz.gayet iyi gozukuyor irkindan dolayi boyu bu kadar olabilir :)

yanik_kedi

Bence en sağlıklısı hangisiyse onu yapın bu arada Rica ederim gerçekler :))

Gofretsla

Arkadaşlar bir cevap yazsanız?