Arkadaşlar Kedime Nasıl Tuvalet Eğitimi Verwceğim

ebrarnur22

Anket

4 ay
(5 oy)
5 ay
(0 oy)
6 ay
(0 oy)
5-10 ay arası
(1 oy)
Toplam (6 oy)

Arkadaşlar kedimi nasıl tuvalete alıştırmak sepette herşey var ama kedimde var o yüzden nasıl tuvalet eğitimi vereceğim

8 CEVAP

ESMelek_PRO

Bence kediyi kucağınıza alın ve kumun üstüne oturtun patisini biraz dokundurun. Sonra serbest bırakın kendi kendine alışır. Bir deneyin. Ben kesimi sahiplendiğimde bunu aynen uyguladım. Sonra kendi kendine gitti yaptı. Çok şaşırdım. Ne kadar müthiş yaratmış Allah hemen anlıyorlar. Bol şans.

Duman14

Sorunuzu anlamadım ilk önce kediniz annesinden belli bir eğitim gördüyse kum eğitimi vardır kumun yerini gösterip patilerini kuma sürtün ve her tuvalet yapacağında kuma bırakın kedinizi ama annesinden doğduğu andan itibaren ayrıysa nasıl yapılır bilmiyorum

Gofretsla

Köpek değil bu!

Gofretsla

Çok merak ediyorum kim oy verdi acaba

yanik_kedi

Kedi bu ay değil bir yada iki güne alışiyor tabiki de köpek değil ki bu :))

Gofretsla

Kısaca gofretsla diyebilirsiniz. İmalı konuşmaya gerek Yok ayrıca ne demek istiyorsunuz hayla anlayamadım? Yok başka anket açacakmışsınızda...

ebrarnur22

teşekkürlerama ben başka anket oluşturacaktım köpek değil bu diyrn arkadaş yanlış anladı

ebrarnur22

Aman alıştı boşverin