Yine Bir Sokak Hayvanı

Duman14

Daha demin dışardaydım bir kedi gördüm çöplerin yanında yemek arıyordu sanırım chincilla cinsi çok tatlı bir kediydi çok şirindi sevmek istedim eğildim ama kaçtı sanırım insanlardan nasibini almış evden atılmış sanırım yeter ya ya sahiplendirin ya da atmayın sokağa yani bıktım şöyle hayvanları görmekten yapmayın ya içim acıyo

1 CEVAP

yanik_kedi

Gerçekten hayret ediyorum o insanlara .... Ben kızımı sevmeye kıyamıyorum oyun oynarken yataktan düşse bişiy olmuş mu diye ödüm kopuyor ama bu insanlıktan nasibini almamış kişiler oyuncak olarak görüyor hayvancıkları soğuk ve ölüm kokan sokaklara terk ediyor hep söylüyorum ev kedisi sokakta ya ölür yada hastalık kapar bi heves uğruna bir cana kıyanların Allah cezasını versin!!!!!