Sahte Fotoğrafla 25 Tl Kazandı!!!

Gofretsla

https://www.google.com.tr/search?q=kahverengi+king+charles&client=tablet-android-lenovo&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi8rqzch_fRAhWL1ywKHRK-A34Q_AUIBygB&biw=600&bih=1024#imgrc=azPXJ24c9AonAM:

Abdurrahmany isimli üye bu fotoğrafla 80 beğeni alarak sahtekarliktan para kazandı Allah ıslah etsin! Petlebi bununla ilgilensin! Terbiyesiz adam!

5 CEVAP

Duman14

Bende merak ediyorum nasıl geliyor o patiler yani benim kedime niye gelmiyor diyorum

Duman14

Bence hile de yapıyor olabilirler

yanik_kedi

Terbiyesiz o parayla bazı üyeler sokak patilerine can oluyor bu utanmazla acil ilgilenilsin lütfen!!!!!

Patim34

Utanmaz adam bari bu pis oyunlarınıza masum canları alet etmeyin !!!!

Gofretsla

Kesinlikle!!!!!