Muhabbet Kuşumun Bugün Kuyruğu Koptu Bir Şey Olur Mu?

Patron0305

Merhaba benim kuşum 1 yaşında tüy değiştirme yani tüy dökme zamanı bu sabah kalktığımda kuşumun kuyruğu yoktu kuyruğunu koltukta buldum kuş korkmuş veya strese girmiş gibi gözükmüyordu ama ben yinede bir size sorayım dedim. Yardım ederseniz çok sevenirim

11 CEVAP

nildogcat

Anlamadım kuşunuzun kuyruğu mu kopmuş?

Puppy730

Tüyden bahsediyor sakin olun kuyruğu nasıl kopsun :)

dollfacepersian

Puppy730'a katılıyorum.
Kuyruğun kendi kendine kopabileceğini sanmıyorum. Kesinlikle kuyruk tüylerinden bahsediyordur arkadaş

yanik_kedi

Nasıl koptu yaa !!!

Gofretsla

Nee?!!!

Denizdirikan

Normal

Denizdirikan

Benimkisininde koptu geri çıkıyor

Denizdirikan

Ve strese girmesine gerek yok kuyruğunun düşmesi için

Denizdirikan

Bu arada dollfacepersian kendi kendine kuyruk döküyor

milodelisi

Tüy yenilenmesi zamanında normal diye biliyorum deneyimlerime göre.

ESMelek_PRO

Kuşların çoğu küçük yaşlarda ve yaklaşık 4-5 yaşa kadar tüy dökebilirler. Ben kendi kuşumdan biliyordum. 13 yaşındaydı ama geçenlerde öldü.