Kedimin Nesi Var?

Sasaki

Kedim bir süredir hapşırır gibi sesler çıkarıyor - tam olarak öyle olmasa da- acaba tüyleri burnunu mu tıkamış yoksa üşütmüş olabilir mi?

8 CEVAP

Gofretsla

Mamanizi değiştirdinizmi
Üşütmüş olabilir nane ile bal yapın sıcak su torbası ile sıcak tutun içme suyunu kaynatın nane antik sizin haneden arındırılmış suyu bakla karıştırıp verin

Sasaki

başka bir kedi, farklı mama kullanıyoruz. zararlı olmaz mı öyle? ya şimdi de burnu çok ısınmış bir şekilde sürekli ağzını yalıyor :(

Gofretsla

Kesinlikle olmaz bu hayvanlar için özel bir tarif oh şükür ateşi yok anlaşılan şu an bu kedinin de kaliteli mama yemesi lazım artı:) geçmiş olsun

Sasaki

Ben başka birisiyim, diğer kedi için düzgün bir mamaya geçtik.

Gofretsla

Yok siz daha önce whiskas kullaniyordunuz böyle bir soru açtınız ya kulak ile ilgili

Sasaki

Evet, aynı hesap - farklı yuvalar

milodelisi

Yemesi içmesi nasıl? Su içiyormu? Göz akıntısı vb varmı?

Sasaki

Gözleri biraz sulanmıştı, yemesi içmesi normal. Epey su içti, şimdi uyuyor ve arada uyanıp ağzını yalıyor sanki kusacak gibi :(