Muhabbet Kuşum Çok Hırçın

doganveysel

Merhaba 1 yaşında muhabbet kuşum var canı isteyince elime geliyor kafama konuyor bu aralar çok hırçın oldu kavgacı aksi bişey yani sultan papağanlarının kafesine nasıl giriyorsa girip saldırıyor kafama konunca saçımı çekip kaçıyor nasıl davranacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

doganveysel

son bir haftadır böyle oldu normalde çağırınca geliyordu şuan elime dair gelmiyor gelincede ısırıp kaçıyor :(

Master_Star

Üzülmeyin mutlaka bir şeye kizmistir:( ona ballı kraker alsanız ya ya da güzel bir mürekkep kemiği? Ödül olur böylece her isirdiginda şşşt diye seslenin isterseniz youtubeden adem oğuz ve limonun videolarını izleyin:)

Master_Star

Tabiikide canı isteyince gelecek siz onu zorlayamazsınız!

doganveysel

biraz araştırdım kızgınlık dönemi olduğu için yapıyormuş gayet normalmiş kızıma damat almam gerekecek :)