Bugun Saat 10 Civarlarinda Bir Yavru Kopek Buldum.ne Yaomaliyim?

NoName

Daha kucuk ama annesi yoktu.Bende araba falan carpar diye aldim suan kucagimda uyuyor.Salam yedirdim biraz su icti.Eve goturemiyorum n'apmaliyim?

3 CEVAP

Master_Star

Denizdirikan
Sen daha kediye bakamıyorsun! Köpek hakkında tavsiye mı veriyorsun bilmediğin şeylere yazma. Ayrıca neden eve götüremiyorsunuz yiyecek mı sizi hayvan dışarıda kalamaz ki boyutu ne kadar? Annesi var mı? Yakınınızda veteriner var mı? Market var mı oralarda gidip mama alsan?(GOODY alma ama pedigree alabilirsiniz geçici süreliğine) VETERİNER varsa ona Burak o sahiplendrilmesini yapar. Ya da yavruyu evine al ve buraya Facebook'a, Instagram'a falan koy

NoName

Cevabiniz icin tesekkurler..Ancak iki saatligine bir yere gittigim icin emanet ettim birilerine..onlarda calistigi icin cok ilgilenememisler o da dolasirken gitmis..Yinede tesekkurler...

Denizdirikan

Tanıdığın biri varsa köpek istlyorsa ver