Kedimin Hareketsizliği

aze

Merhaba arkadaşlar. Kedim 10 aylık 4 kilonun üzerinde bir kedi tam bir Garfield kendisi ve onun kadar da hantal iç parazit hareketsizlik uyku yapar mı ? bunu düşünerek hem de zamanıda geldiği için iç dış yaptırdım hareketliliği yerine gelir mi ?

2 CEVAP

Sule34

Biz İç Dış parazit yaptırdığımızda böyle bir sorunla karşılaşmadık. İç parazit ishal yapabiliyor ama bizde hareketsizlik yapmamıştı. Normalde hareketli bir kediyse şuan hareketsizse bi veterinere danışmanız gerekli yemesi içmesi de önemli.

aze

Hayır siz beni anlamamışsınız. İç parazit yaptırmadan önce kedim çok hareketsizdi tembel bi kedi oldu yemesi su içmesi çok çok iyi sadece hareketsiz tüm gün devrilip yatıyo oyun oynatmaya çalışıyorum hareket etmek istemiyo poposunu kaldıramıyor anlayacağınız. Ben parazitlerin buna etkisi var mıdır uygulamadan sonra hareketlenir mi diye sordum