Pro Plan Derma Plus Almayı Düşünüyorum?

mervesahra

Kedim kısa tüylü fakat dökülme oluyor. Benim kedime uygun mudur? Genelde İran kedilerine ve egzamasi olanlara kullanılıyor sanırım?

8 CEVAP

tika_waylan

Tuyleri parlatiyor ama dokulmeyi onlemiyor diye okumustum. Benimki de cok tuy dokuyor mevsimsel galiba mamadan cok ek gidaladla mi gecirmeye calissak mama gecisi sıkıntılı bir sey gene de veterinede danismak gerekir.

mervesahra

Bu mamayı kullanmak için veterinere danışmak gerekir mi?

mervesahra

Pardon görmedim cevabı.

tika_waylan

Ben bu hafta veterienre gidecegim benimki de cok tuy dokuyir ama 8 aylik bu mamalar sanirim yetiskin kedielr icin uymaz.
Benim kisisel gorusum mamayi degistirmek cok iyi degil veteriner gerektirmedikce cunku bazen kediye bagli tabi kusma, tuy dokme gibi sorunlar oluyor. Sarimsakli tabletler, ek gidalarla bu tuy konusunu cozmeye calissak daha iyi gibi. Ama bu mama derideki sorundan dolayi veteriner tavsiyesiyle verilirse kesinlikle kullanmak lazim.r

Master_Star

Almayın derim kalitesiz içerikli profine derma öneririm:)

Badems

Bence veterinere danışın bahsettiğiniz mama gelişigüzel bir mama değil. Burası ya mamayı göğe çıkarır ya da yerin dibine sokar bilinmese bile. Ortası yok :)

mervesahra

Mamanin kalitesi konusunda bir şüphem yok da veterinere gitmeden başlamam doğru olur mu diye düşündüm. Kime sorduysam özel bir mama olduğu için veterinere sormadan alma dendi.

Badems

Doğru demişler veterinere sormalısınız