Tavşanım Çok Saldırgan

Önceden de yavru tavşan beslemiştim şimdi bir yaşında erkek bir lop tavşanı sahiplendim ama inanılmaz saldırgan parmağımı ısırıp etimi kopardı kardeşiml babamı da ısırıp kanattı yaklaşamıyoruz sebebi nedir bilen varsa

7 CEVAP

Çok sağolun yavru tavşanım çok çabuk alışmıştı ondan şaşırdım bende

Ya şöyle balkonda küçük bi klübemiz var içini straforla kapladık tabanı tahta hava çok soğuk değilken balkonda serbest geziyo ama akşam soğuk olunca içeri kafese alıyodum

Attığınız siteyi biliyorum ordan bende araştırma yapıyorum ben ailemin evinde yaşıyorum inanın kendi evim olsa ona kocaman evin bi odasında yuva kurardım seneye daha büyük bi eve taşınıcaz orda odamda yuva yapıcam ona şimdi de gündüzleri kafeste tutmamaya çalışıcam sanırım ergenlikte çok duygusal

Master_Star

Yeni ev değiştirdi
Size hemen alışması mümkün değil
Üstelik 1 yaşında ona çok yaklaşmayın yaşam alanına koyun şu an o size yabancı
Sakın ama sakın kafeste beslemeyin! Eğer bunu yaparsanız hayvanı psikolojiden öldürürsünüz daha fazla bilgi için
Tawsinin dünyası sitesine bakın
http://tawsim.blogspot.com.tr/p/tavsan-sagligi.html
Burada sizin SORUNUZ cevapi var

Master_Star

Umarım bunları uygularsiniz!

Master_Star

Linke baktınız mı? Bakın tatlı diliniz çok iyi:) ama kafeste beslemeyin lütfen:(

Master_Star

İnşallah:)