Sizce Kedime Hangi Mamalardan Vermeliyim

kedicigim1054

6 aylık kedim kuru mama yemiyor... sizce kedime hangi mamayı almalıyım ... ...

9 CEVAP

Master_Star

Acana orijen n&d et oranı yüksek bu yüzden kokusundan yer diye düşünüyorum 4 saat önce ölen canım için onu öper misiniz?

yanik_kedi

Hills olabilir gayet iyi bir mama n&d oldukça başarılı acana ve orijen de olabilir onun dışında daha uygun fiyatlı olarak profine de gayet iyi

Bu hangi kuru mamayi verdiginize baglidir.egerki kalitesiz bir mama aliyorsaniz genelde yemiyorlar.hills mama kaliteli bir mama zaten kedinizde severek yiyecektir.

Sokakta uzun süre yaş mamayla besledıgım bı kedim var oda kuru mama yemıyordu advance ve royal canin denemiştim onları yemedı simdi cat chow kitten veriyorum çok severek yiyor

Nayeli

Yeme garantili Mamalar var
Bunlardan bildiklerim : royal canin , hills, genelde bu Mamalar kesin yeniliyor . Ama kuru mama yemiyorsa belki de dişin de veya diş etinde bir şey vardır kontrol ettiniz mi hiç

kedicigim1054

peki miglior gatto hakkında ne düşünüyorsunuz

HakanCanKinik

Acana, N&D yada ProPlan alabilirsin.

kedicigim1054

hepinize çok teşekkür ediyorum aryık mama seçiminde karasız olmayacağım

Gofretsla

PROPLAN ROYAL CANİN Hills kalitesizdir kısırlaştırınca Hills kullanabilirsiniz o da kısırlaştırılınca tahıllı mama yemeleri gerektiği için doğal yollarla korunuyor çünkü
Profine BRİT CARE olabilir ama master star çok doğru söylemiş:)